close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 16 października 2018

  W Sulejmaniji gościła w ostatnich dniach delegacja z województwa podkarpackiego mająca za cel wzmożenie kontaktów z gospodarzami oraz rozwój relacji handlowo-gospodarczych między obydwoma regionami.

  Zaproszenie do odwiedzenia Sulejmaniji wystosował Wirya Mustafa z firmy Investment & General Trading, który odwiedził Podkarpacie w lipcu br. W skład obecnej delegacji weszli: Adam Krzysztoń – starosta łańcucki, Andrzej Byjoś – prezes BestMilk i Piotr Grabek - doradca gospodarczy.

   

   

  Podkarpacka delegacja spotkała się w dn. 14 bm. z: ministrem zdrowia Regionu Kurdystanu - dr Rekawtem H. R. Kariem, prezesem lokalnej Izby Handlowo-Przemysłowej – Serwanem M. Mahmoodem, przewodniczącym Rady Prowincji – Azadem M. Ameenem oraz szefem biura politycznego Patriotycznej Unii Kurdystanu – Hakimem Qadirem.   

   

   

  Podczas spotkania w siedzibie Izby Handlowo-Przemysłowej Piotr Grabek wręczył Wiryi Mustafie zaproszenie do udziału w 3. edycji Kongresu 590, który odbędzie się w Rzeszowie w dn. 15-18 listopada br.   

   

   

  Wicekonsulowie Stanisław Guliński i Rafał Kliniewski reprezentowali podczas spotkań Agencję Konsularną RP w Irbilu, która wspiera zaangażowanie polskiego biznesu i władz samorządowych w kontakty z Regionem Kurdystanu.  

  IMG_1631
  IMG_1652
  IMG_1668
  IMG_1697
  IMG_1700
  IMG_1691
  IMG_1732
  IMG_1736

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: